Na czym polega usługa cateringu firmowego?

Więcej informacji o cateringu firmowym Katowice.

Sympozjum, ważne rozmowy biznesowe lub warsztaty – każda pokaźniejsza firma prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed problemem organizacji takiego wydarzenia. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. przyszykowanie napojów oraz posiłków dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli na urządzanym spotkaniu mają pojawić się duże tłumy, warto zamówić na tę okazję usługę cateringu dla firm.

Catering firmowy – zagwarantuj uczestnikom kursu napoje i przekąski

Kursy i konferencje biznesowe to wydarzenia trwające zwykle po 5-7 godzin, nierzadko nawet przez 3-4 dni z rzędu. Ich uczestnicy odbierają dokładny grafik wykładów, między którymi wskazane są najczęściej dwie półgodzinne przerwy, podczas których niemożliwe jest zjedzenie większego obiadu w okolicznej kafeterii. Dlatego tak istotne jest udostępnienie gościom niedużych przekąsek oraz napojów, które mogą błyskawicznie skonsumować w ciągu przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, nawet wziąć na salę wykładów. Firmy oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, a także z drobnymi przekąskami, które można spożyć bez obaw o ubrudzenie ubrania i rąk. W ramach oferty cateringu firmowego udostępniany jest także sprzęt do przygotowania napojów gorących.

Planujesz szkolenie? Pamiętaj o bufecie kawowym!

Bufet kawowy jest bardzo ważna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po wielu godzinach wytężonego skupienia. Co więcej jest to także możliwość nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w luźnej atmosferze spraw poruszanych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych firm, w żadnym razie nie dorówna profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych sympozjów czy płatnych wykładów nie mogą przecież pić z papierowych kubeczków, spożywając samodzielnie przyszykowane bądź kupione po drodze w spożywczaku sandwicze. Wynajęcie usługi cateringu biurowego podkreśli więc rangę spotkania i równocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał także o wygodę partycypantów.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]