Nie masz czasu na porządki? Zamów opróżnianie piwnic

Okres przed Wielkanocą to czas między innymi pomieszczeń gospodarczych, garaży i poddaszy. Chciałbyś zadbać o porządek w swoim domu? Dowiedz się, dlaczego opłaca się zamówić kompleksowe sprzątanie piwnic i mieszkań.

Sprzątanie piwnicy i mieszkania – co wyrzucamy?

Oczyszczenie starej piwnicy to niemałe wyzwanie – trzeba wynieść nie tylko z zajmujące pomieszczenie sprzęty, niesprawną elektronikę czy zepsute przetwory, ale również zatroszczyć się o wywiezienie wszystkiego do miejsca utylizacji. Wyrzucenie niebezpiecznych odpadów do odpadów komunalnych jest karalne i niebezpieczne dla środowiska . Mieszkańcy dużych miejscowości jak np. Kraków nie muszą na własną rękę porządkować domowych strychów i piwnic – funkcjonują tam przedsiębiorstwa oferujące profesjonalne sprzątanie mieszkań i piwnic. Usługa jest kierowana do osób, które nie mają czasu lub ochoty na pakowanie i sortowanie śmieci – wolą, aby czynności te wykonali eksperci. Firmy zajmujące się sprzątaniem mieszkań poradzą sobie z rozmaitymi rodzajami śmieci – meblami, odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, elektrośmieciami (sprzęt komputerowy, AGD i RTV), dywanami, a także gruzem i odpadami budowlanymi.

Jak wygląda sprzątanie piwnic oraz mieszkań?

Ekipa podmiotów oferujących sprzątanie mieszkań i piwnic dojeżdżają do klientów i na miejscu rozprawiają się z bałaganem. Przedsiębiorstwa tego typu oferują kompleksowe usługi porządkowe – udostępniają pojemne kontenery oraz worki na odpady, pomagają zapakować do nich odpady, wynieść je z pomieszczenia, a później przewieźć do zutylizowania. Przedsiębiorstwa te posiadają flotą pojazdów przystosowanych do wywozu rozmaitego rodzaju odpadów i są w stanie błyskawicznie uporać się z zagraconymi piwnicami i poddaszami. Cena za usługę zależy najczęściej od zakresu przeprowadzonych prac.