Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Dowiedz się więcej o ofercie parkingu Balice na http://bit.ly/2RC0wGJ

Podróż samolotem jest popularnym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, ale to generuje pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – zostaw samochód pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą można zostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam samochody podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]