Pracujesz w Niderlandach? Znajdź wygodne busy Holandia-Polska

Dzisiaj jedną z najliczniejszych mniejszości w Holandii stanowią Polacy. Jeśli wierzyć badaniom, w Niderlandach przebywa już ponad 250 tyś. polskich obywateli. Tak duża liczebność Polonii w Holandii powoduje, że rośnie popyt na usługi przewozowe do tego kraju. Wszyscy planujący wyjazd do państwa znanego z kanałów i wiatraków mają na szczęściedo dyspozycji wiele opcji. Jak zatem można dojechać z Polski do Holandii? Jaka z metod będzie najlepsza – podróż autokarem czy samolotem? A może bus do Holandii?

Czym dojechać do Holandii?

Sposobów na to, aby odbyć podróż do Holandii jest wiele. Najszybszy ze środków transportu to z całą pewności samolot. Kursy do Niderlandów odbywają się na co dzień z wielu polskich portów – między innymi z Lublina, Gdańska, Modlina, Wrocławia, Katowic oraz Warszawy. O wiele pokaźniejsza jest lista miast, z jakich wyjeżdżają autobusy rejsowe do Holandii. Te opcje posiadają jednak pewne wady. Najważniejszy z nich to fakt, iż połączenia kończą się tylko w wskazanych przez przewoźnika miejscach. Do docelowej destynacji musimy zaś dojechać na własną rękę.

Bus do Holandii w opcji door-to-door

Aby ustrzec się takich komplikacji, należy postawić na transport busem. To rozwiązanie ma sporo atutów. Busy do Holandii w wielu przypadkach kursują w formule door-to-door, co oznacza, że prowadzący bus odbiera pasażera ze umówionego miejsca i dowozi go tam, gdzie ten potrzebuje. Istotne jest także fakt, że busy z Holandii do Polski są bogato wyposażone i gwarantują wysoki komfort podróży. Pasażerowie do dyspozycji mają m.in. odtwarzacze filmów, ogrzewanie postojowe, bezprzewodowy internet, klimatyzację oraz dużo miejsca na ułożenie nóg i wygodne fotele.