Profesjonalna opieka nad grobami

Sprzątanie grobów Kraków - więcej o tej usłudze.

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – także, jeśli nagrobki położone są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Największe trudności stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki są skazane na to, by pozostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na taką pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm łatwo spotkać również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują również pochodne usługi, czyli zakładanie siedzeń lub doradztwo przy załatwieniu najtrudniejszych formalności oraz poprawienia liter.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Stawki, które trzeba zapłacić pracownikom czuwającym nad pomnikami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od rodzaju pomocy – gdy zlecamy tylko jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli natomiast zależy nam, by firma czyściła nagrobek co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z kosztem nawet 400 zł co dwanaście miesięcy. Warto też zauważyć, iż stawki zależne są również od wielkości grobów, zaś najdroższe okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Nasza lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]