Projektowanie stron internetowych – nie rób tego sam

Funkcjonalność witryn www wynika przede wszystkim z ich projektów. Projektując strony internetowe powinniśmy nie tylko opierać się na walorach estetycznych, ale również doświadczeniu klientów – jeżeli poruszanie się po stronie przysporzy im trudności, szybko wejdą na drugą witrynę lub zdecydują się na usługi innej firmy. Aby zatem witryna dała nam spodziewane zyski, należy zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak więc prezentuje się profesjonalnie stworzona witryna? Jak zadbać, by goście nie wyłączyli jej za prędko?

ABC projektowania stron internetowych

Centralną zasadą, jaką należy kierować się projektując witryny internetowe jest odznaczenie najistotniejszych części portalu – ściągną wówczas wzrok użytkownika i skłonią go do akcji. Najłatwiej uczynić to można dzięki użyciu zdecydowanych odcieni, nie zapominając oczywiście o tym, żeby kolory równoważyły się na stronie. Ważne będzie także to, by najważniejsze części strony umieścić na linii, po której porusza się uwaga użytkownika – to wynika z standardów od lat stosowanych w sieci.

Komu zlecić projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo stwierdzić, stworzenie nowoczesnej witryny www nie jest łatwe. W przypadku witryny komercyjnej złym rozwiązaniem będzie zatem amatorskie jej przygotowanie. Chcąc zyskać gwarancję, iż strona będzie generować korzyści, warto zlecić to specjalistom – najlepiej agencji specjalizującej się zarówno w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]