Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Tutaj sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie Krakow.

Wszechobecność internetu oraz komfort korzystania z niego do wyszperania potrzebnych usług i artykułów przyczyniła się do tego, iż każda firma chce teraz być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony www nie zagwarantuje, iż potencjalni klienci do nas trafią – najważniejsza jest bowiem widoczność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Sporo mniejszych przedsiębiorstw, które świadczą usługi tylko w określonym województwie czy też nawet w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie bądź w Bydgoszczy, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla mniejszych przedsiębiorstw

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stosują zwykle frazy lokalne, czyli mających w składzie nazwę jakiejś miejscowości, jak np. “masażysta kraków”, “sklep z oponami kraków” lub “restauracja gruzińska kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych firm na przedstawienie swojej oferty potencjalnym klientom, rezydującym w danym mieście. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, iż działania SEO skierowane są na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, przykładowo poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze pozycjonowania, optymalizacji i tworzenia stron internetowych od ponad 10 lat. W trakcie tych lat na wskroś poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i tym sposobem zdobyć nowych klientów. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building, jak również uzupełnienie treści. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a klient może sprawdzać w dowolnej chwili efekty pozycjonowania dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]