Serwis okien to nie tylko wymiana uszczelek

Na serwismeteo.pl sprawdzisz, komu zlecić serwis okien PCV.

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są podatne na wszelkiego typu wykrzywienia i zniszczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle działają także warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe czynności można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy wezwać zawodowca. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalna ekipa serwisu okien może także przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć straty ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może również zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]