Spacer 360 stopni po biurach, salonach kosmetycznych i nieruchomościach

Na http://tinyurl.com/y46rxwxk uzyskasz kompleksową pomoc profesjonalistów w zakresie sporządzania wirtualnego spaceru Google Maps

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, co powoduje, że znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby firmy bądź nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjny element, który opłaca się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Wiele podmiotów nie do końca jednakże ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, a także co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer Google Maps – popraw konkurencyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne zdjęcia tworzące realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przeskakiwać do następnych punktów budynku, w którym się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się w jego granicach. Wirtualne spacery można dodawać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy przeniesieni do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani związane z tym opłaty. Możemy go jednak prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Które branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Główny z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy i pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu znacznie chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie internetowej oraz w wizytówce Google Moja Firma opublikujemy wirtualny spacer i zdjęcia wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas bardziej od konkurencji nie posiadającej spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również bardzo proste technicznie. Na rynku istnieje wielu doświadczonych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie istotne – dość szybko wykonają taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Można także pokazać w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, jak gabinet medycyny estetycznej lub siłownię. Wirtualny spacer okaże się pomocny także wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, aby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]