Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Sala weselna pod Krakowem - tutaj znajdziesz więcej informacji o pełnej ofercie.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni nowożeńców oraz zaproszeni goście będę mówić przez kilka miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli młoda para zechce wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, któremu będzie musiała stawić czoło, jest wybranie odpowiedniej sali na wesele, w której goście będą bawić się w ten specjalny wieczór w wygodnych warunkach.

Miejsce na wesele – zwróć uwagę na jego pojemność i dystans od kościoła

Szukając miejsca na wesele nowożeńcy powinna rozważyć parę istotnych okoliczności. Przede wszystkim musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, by być pewnym, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest również, by mieli salę taneczną. Prócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić w jakim dystansie od kościoła znajduje się sala weselna i czy dojazd do niej nie będzie utrudniony. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszeni są krewni i znajomi mieszkający w innym województwie, należy poszukiwać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się duża sieć hoteli. Kolejną kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, innymi słowy wybranie menu, zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i przystrojenie sali . Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – sale weselne na ponad stu gości

Młode pary z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zaplanować zabawę weselną w niezmiernie malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach wesela odbywają się od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć ponad setkę osób. Przyjęcie można zorganizować również w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez mała aż 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że umiejscowiony jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Podróż gości z kościoła do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej niż 30-40 minut.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]