Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Szybkość, komfort oraz możliwość przybycia nawet w bardzo oddalone miejsca świata – to największe plusy lotów samolotem, które spowodowały, że tego rodzaju transport zyskał dużą popularność. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, wiąże się aczkolwiek z kilkoma uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie konieczność dojechania na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu musi przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak długą trasę najłatwiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne kłopoty łączące się z przyjazdem na lotnisko własnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swoją podróż tak, aby do lotniska dojechać własnym autem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą rzecz jasna martwić się o swoje auto, ponieważ parking gwarantuje jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, tym samym nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest niezwykle istotne podczas opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja asysty personelu

Decydując się na usługi oferowane przez parking strzeżony w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się także licznych ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia opcja skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Ponadto kierowcy mogą liczyć na pomoc pracowników parkingu w wielu wypadkach, jak np. rozładowanie akumulatora lub spadek ciśnienia w oponach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]