Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Sprawdź informacje o tworzeniu sklepów internetowych

Posiadasz firmę i zamierzasz rozszerzyć jej działalność o sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPress, ale także jeśli nie masz żadnej strony internetowej i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto założyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromną popularność zyskały strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, że błyskawicznie pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, ma wiele atutów. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można w prosty sposób spersonalizować z wykorzystując płatne bądź bezpłatne motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod przeróżne wyszukiwarki, co powoduje, że jest większa szansa na zdobycie wysokich pozycji w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dotrzeć do większej grupy odbiorców. Na skutek instalacji dedykowanych wtyczek rozrasta się też ergonomia sklepu. Łatwo można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić użytkownikom przekazanie opłaty za zakupy między innymi przez Przelewy24.pl czy Transferuj.pl. WooCommerce pozwala również na analizę sprzedaży (udostępnianie różnego typu statystyk) oraz integrację z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – ekspert zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zadbają o prawidłową semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo i instalację tylko niezbędnych, sprawdzonych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci stworzą też blog, na którym szybko można przekazywać klientom informacje o nowych produktach oraz akcjach promocyjnych albo zamieszczać rozmaite porady i recenzje sprzedawanych w sklepie artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]