Wymiana szybki, baterii, odzyskanie danych – jakie usługi świadczy serwis iPhone?

Jeśli chcesz zlecić wymianę szybki iPhone, kliknij w to miejsce.

Komputery, telefony i tablety są obecnie nierozłączną częścią naszego życia osobistego oraz zawodowego, skutkiem tego kupując te urządzenia przeważnie szukamy tych najbardziej niezawodne. Taką sławą cieszą się od wielu lat urządzenia firmy Apple, które pomimo dość znacznej ceny w stosunku do produktów innych marek, co roku zyskują sobie setki tysięcy nowych klientów. Lecz nawet sprzęt wysokiej jakości może zostać uszkodzony lub przestać poprawnie działać w wyniku niewłaściwego użytkowania. Co nie oznacza, że natychmiast powinno się wymienić go na nowy – warto wszak dostarczyć go do serwisu Apple.

Wymiana baterii i szybki – co można zlecić Serwisowi Apple Warszawa

Ci, którzy posiadali produkty Apple przekonali się, że te urządzenia funkcjonują bez szwanku przez lata, ale nawet one nie są odporne na uszkodzenia, które wynikają z ich nieuważnego użytkowania. Serwis Apple Warszawa dzień w dzień przyjmuje prośby o wymianę szybki tylnej albo przedniej, stłuczonych w wyniku silnego uderzenia w telefon, wymianę baterii, która z czasem nie trzyma pojemności, jak również wymianę pozostałych małych części jak niedziałający mikrofon bądź zepsuty układ U2. Nasi eksperci będą wsparciem też w przypadku zamoczenia smartfona czy potrzeby odzyskania z niego utraconych danych.

Serwis Apple – który wybrać?

Póki smartfon posiada obowiązującą gwarancję większość napraw bez trudu wykonamy w autoryzowanych serwisach Apple. Kłopoty pojawiają się po wyczerpaniu gwarancji, jako że eliminacja nawet błahych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować dość pokaźne koszty, które nie wszyscy mogą ponieść. Szczęśliwie na terenie całej Polski, przede wszystkim w dużych miastach jak Warszawa, pracują serwisy Apple realizujące naprawy pogwarancyjne, w których fachowcy z kilkuletnim doświadczeniem nawet w parę minut potrafią wykonać naprawę smartfonów tej firmy zarówno nowszej, jak i starszej generacji, sprzedawanych w okresie zeszłej dekady, jak np.:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6S oraz 6 Plus;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XR, XS MAX i XS;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max
– iPhone SE 2020.

Jeśli w sąsiedztwie miasta nie działa serwis serwisu iPhone’a i nie możesz go dostarczyć osobiście do punktu, szukaj specjalistów, którzy przyjmują zlecenia serwisu urządzeń Apple wysłanych za pośrednictwem kuriera. Takim miejscem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis iPhone Warszawa.

Nasza lokalizacja:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555