Zaprezentuj swój biznes klientom – wirtualny spacer 3D po Twojej firmie

Spacery Google to ciesząca się niezwykłą popularnością forma przeglądania różnego rodzaju miejsc. Bez wysiłku w kilka minut możemy się tak wybrać m.in. na ulice Londynu czy do dalekiego Maui na Hawajach, aby podziwiać rajskie plaże. Dzięki temu sposobowi mamy możliwość nie tylko turystycznie zwiedzać odległe zakątki świata, ale także stworzyć spacer Google po naszej restauracji czy biurze i prezentować je zainteresowanym klientom. Utworzenie takiego spaceru nie jest ani skomplikowane, ani kosztowne, z kolei wygląda nadzwyczaj efektownie i jest skuteczne z biznesowego punktu widzenia. Czym ogólnie są spacery Google? Z jakiego powodu warto je wykorzystywać do reklamy?

Spacer Google — na czym to polega?

Spacer Google to możliwość wirtualnego odwiedzania miejsc z całego świata. Polega on na tym, iż Google robi zdjęcia sferyczne (360 stopni) danego miejsca, a w następnej kolejności łączy je i udostępnia na Google Maps. Z ich pomocą, po wejściu na daną lokalizację, jesteśmy w stanie rozejrzeć się na boki, w górę i w dół, jak również możemy samodzielnie decydować, w jakim stronę chcemy patrzeć. Pozwala to na uważne przyjrzenie się tej lokalizacji, prawie jakbyśmy tam rzeczywiście byli. Można też zwiedzać okolicę i docierać do innych miejsc — cały czas spoglądając we wszystkie kierunki i oglądając otaczającą nas rzeczywistość.

Wirtualny spacer Google po firmie – użyj go w działaniach marketingowych

Ciekawą i coraz popularniejszą usługą jest stworzenie wirtualnego spaceru Google po naszej firmie, restauracji czy hostelu. Przeciwnie do Google Street View, to my zatrudniamy fotografa, który po dotarciu na miejsce sporządza zdjęcia naszej nieruchomości oraz składa je w wirtualny spacer. Koszt usługi zaczyna się od kilkuset złotych (zależy to głównie od powierzchni nieruchomości) i zajmuje od jednej do kilku godzin. Sporządzony wirtualny spacer Google możemy udostępnić w wizytówce firmy w Mapach Google obok standardowych zdjęć i dać możliwość aktualnym i potencjalnym klientom odwiedzanie naszej firmy, tak jak odwiedzają np. ciekawe miejsca w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru nie jest skomplikowane, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego udostępnienie w wizytówce, nie licząc oczywiście kosztu jego stworzenia, a sam spacer możemy także wstawić na naszą firmową stronę internetową.

Dlaczego opłaca się zamówić spacer VR po firmie?

Spacer Google to bardzo efektowny sposób na umożliwienie odwiedzenia danego miejsca przez przyszłego klienta. Z pewnością opłaca się przygotować taki spacer dla naszej firmy w celach marketingowych. Klienci, oglądając nasz hostel, dom do wynajęcia czy restaurację uzyskają mnóstwo przydatnych informacji, które pozwolą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszej oferty. Uznają nas też za profesjonalną markę. Wirtualny spacer Google warto sporządzić nie tylko z myślą o klientach, ale także i dla kandydatów do pracy – jeśli oczywiście zależy nam na przyciągnięciu pracowników dobrymi warunkami pracy. Osoby, które uprzednio poznają wirtualnie standardy danej firmy, o wiele chętniej podejmą z nią współpracę. Spacer 3D przyczynia się do lepszego pozycjonowania strony www i wyróżnienia naszego biznesu w Mapach Google. Wirtualne spacery VR działają na wszelkich urządzeniach, również tych mobilnych.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]