Kuchnia na wymiar, czy kuchnia modułowa? Co kupić?

Kuchnie na indywidualne zlecenie oraz kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma własne negatywy i atuty, o których piszemy w tym artykule.

Kuchnia na indywidualne zamówienie lub modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, jakie można bez trudności zainstalować w dowolnym miejscu. Są one idealne dla osób, jakie potrzebują błyskawicznie oraz bez trudu umeblować swoją kuchnię. Są jakkolwiek zazwyczaj mniej elastyczne niż kuchnie na wymiar i są w stanie mieć ograniczone możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Nieszablonowe wnętrze oraz konkretne wymagania użytkowników w znacznym stopniu ograniczają walory kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na zamówienie to usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów i preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na indywidualne zlecenie może być odpowiednim rozwiązaniem, ponieważ pozwala idealnie zaadaptować ją do potrzeb i oczekiwań klientów oraz do dostępnej przestrzeni. Można zdecydować o rozmiarze, układzie oraz wyposażeniu pojedynczych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, to właśnie dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna i ergonomiczna. Kuchnia na wymiar jest również właściwym rozwiązaniem, jeśli pragnie się uzyskać fenomenalny i niepowtarzalny image tego pomieszczenia i perfekcyjnie wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – jak wybrać?

Jeśli szukasz praktycznych, eleganckich oraz nowoczesnych mebli kuchennych na zamówienie na terenie Krakowa lub okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na indywidualne zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów.

Nasza lokalizacja:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]