Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Potrzebujesz gąsiora na wino? Zobacz tu

Balon do wina to znakomity upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania napojów własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Baniak na wino – nietuzinkowy podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny prezent dla bliskich – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin, imienin czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – 18 urodzin, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal baniak na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chcesz uraczyć gości domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez problemu przewieziesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe baniaki na wino wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]