Box na dach samochodu – bezpieczny bagażnik na narty i nie tylko

Więcej o boxie dachowym na http://tinyurl.com/y5ardfh2.

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca transport dużej ilości bagaży, sprzętu sportowego i turystycznego oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku istnieje wiele rodzajów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, a także belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy produkty wykonane z materiałów odpornych na korozję, promieniowanie słoneczne czy uszkodzenia. Niezwykle popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Naturalnie, typ bagażnika musi być odpowiedni do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – nieskomplikowany montaż

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wymagających trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają pokaźną pojemność, a ich użytkowanie jest niebywale komfortowe. Wybrane boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest proste i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien się na nie zdecydować?

Przewożenie sprzętu na dachu samochodu to praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta ogromna grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają najczęściej osoby lubiące aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się także na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których ze względu na rozmiar nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Nasza lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]