Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Więcej szczegółów o czaprakach dla koni

Czapraki to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – budowa i stosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które przynoszą zwierzęciu komfort, a zarazem osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych tworzyw świetnie chłoną wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli pragniesz kupić wysokiej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele wykonane z bawełny, wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym lub podszyte szybkoschnącym materiałem. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje wyjątkowy komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, żeby bardzo dobrze dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Część modeli została wyposażona w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale także estetyczne. Produkty te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki dla koni mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online z pewnością znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]