Części do Renault – gdzie je kupić?

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Renault części Kraków, uzyskasz na france-car.com.pl/c/269/renault.html

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci cenią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wymarzony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy podwozia, nadwozia, układu chłodzenia oraz silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu uskarżają się posiadacze Clio. Podobne problemy mają osoby, które nabyły Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania auta tej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]