Czystość każdej powierzchni – o środkach higienicznych

Chcesz nabyć środki do czyszczenia? Odwiedź tę stronę

Żeby zachować porządek – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej – niezbędne są stosowne preparaty oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych na ogół wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo zadań będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pozwalają uporać się nawet z najtrudniejszym brudem, zapewniając szybkie sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i dystrybutorów chemii przemysłowej?

Przemysłowe środki czystości – dla kogo?

Asortyment profesjonalnej chemii przemysłowej skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – głównie ekip sprzątających. W ofercie firm produkujących i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z różnych powierzchni – również tych porowatych i z tegoż powodu ciężkich do dokładnego umycia. Są wśród nich środki stworzone z myślą o eliminacji szczególnych zabrudzeń, m.in. graffiti, kamienia kotłowego, osadu z tłuszczów bądź ognisk pleśni.

Chemia przemysłowa – zabezpieczenie powłok

Profesjonalne środki czystości umożliwiają też na ochronę oraz konserwację powierzchni szczególnie wystawionych na destrukcyjne oddziaływanie rozmaitych elementów i wandalizm. Znajdziemy między nimi impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, środki chroniące przed graffiti, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, jak również środki do osłony metali przed korozją. Warto wspomnieć, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale również nadają im atrakcyjny wygląd.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]