Do jakich wnętrz wybrać roletę zaciemniającą?

Dla kogo roleta typu 100% zaciemnienia albo roleta dzień noc zaciemniająca będzie najlepszym wyborem? Kiedy warto zdecydować się na stuprocentowe zaciemnienie do wnętrza? Atutów tych produktów jest wiele, a możliwość kontroli ilości światła nie jest ich jedyną pozytywną właściwością. W przypadku rolet dzień i noc nie jest możliwe pełne zaciemnienie, jednak w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Jaki typ najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach? Tu znajdziesz odpowiedź.

Zalety rolet dzień noc i rolet wewnętrznych zaciemniających

Pełna możliwość kontroli ilości światła wpuszczanego do pomieszczenia to niezaprzeczalny atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień noc mają szereg podobnych mocnych stron i zalet. Pierwsza z nich to dopuszczalność montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach z drewna, jak i PCV. Mówiąc o montażu – jest on niezwykle prosty, zupełnie bezinwazyjny, nie wymaga wiercenia, użycia gwoździ czy śrub. Każdy da sobie radę z samodzielnym montażem rolety 100% zaciemnienia lub dzień i noc.
Wiele kolorów w ofercie powoduje, że produkty te będą pasować do każdego pomieszczenia. Rolety dzień i noc dostępne są również w wariancie zebra – składają się one z siatki pasów tkanin w jednym lub kilku kolorach. Takie rolety mogą stać się elementem dekorującym mieszkanie.

Rolety zaciemniające w Krakowie, Warszawie i innych miastach Polski

Rolety wewnętrzne zaciemniające są wykonywane przez wiele czołowych marek i producentów. Podczas zakupów rekomendujemy wybór rodzimej firmy – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Kraków, Warszawa lub Trójmiasto to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję rolet. Istnieje również możliwość spersonalizowania produktu na żądanie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie posiadających standardowych wymiarów.