Etykiety na bimber – spersonalizuj swoje domowe trunki

Zobacz, gdzie zamówić etykiety weselne, wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja ofiarowania prezentów na rozmaite okazje znana jest od tysiącleci i od samego jej początku jednym z najczęściej przekazywanych i, oczywiście, równie ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na ślub, imieniny lub Sylwestra. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni zaproszeni przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety na wódkę – wyróżnij się pośród gości

Na przyjęciach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stolikach, ale też coraz częściej młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem po zakończeniu imprezy. Taki upominek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia podziękowania za przyjazd na ślub. Jednakże taka butelka z wódką może również stać się w cenną pamiątką, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Wystarczy personalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety na wódkę, umieszczając na nich informację o wyrazy podziękowania, imionach Państwa Młodych czy dniu i miejscu wesela. Etykiety na butelki można kupić w rozmaitych wzorach oraz odcieniach, toteż bez trudu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji kupującego. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne napitki wyskokowe można zastosować nie tylko przy okazji wesela – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź imprezie imieninowej.

Ozdabiaj własne alkohole wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można dekorować butelki w domowej piwniczce. Jeżeli produkujesz własne soki, wina czy nalewki, a następnie wręczasz je kolegom albo rodzinie nawet bez okazji, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne zwykłej flaszki. Prócz tego butelki można również oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]