Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która dopóki będzie żyć ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, że spora część rynku wyrobów spożywczych należy do potężnych marek, jest to również branża, w której idealnie radzą sobie mniejsze firmy, o ile zachęcą klienta do swojego unikalnego, smacznego czy też zdrowego wyrobu. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać opakowana tak, aby towar dłużej pozostał świeży, a zatem m.in. w szklane słoiczki i butelki. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, iż są ekologiczne, dlatego że można je recyklingować.

Słoiki i butelki w hurcie najlepiej od lokalnego hurtownika

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży adresowane do nabywcy indywidualnego różnią się zauważalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niewielką manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. piwo, żurek albo dżemy, będzie potrzebować każdego roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, lecz ilości daleko przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno słoików i butelek w hurcie jest zatem dla niego zarówno metodą optymalizacji wydatków, gdyż zamawiając opakowania w dużych ilościach na ogół można oczekiwać znacznego rabatu od dostawcy, ale również oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników szklanych dostrzegalnie obniży się, jeśli zamówimy je u lokalnego dostawcy butelek i słoików. Tym sposobem też dostanie je o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu nabędziesz słoiki oraz butelki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują rozmaitego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki ze szkła świetne do przechowywania wina, soków lub piwa. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach zawierających – w zależności od kubatury opakowań – po 500, 1600, a nawet 2700 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa posiadające własne samochody dostawcze mogą także odebrać kupiony towar samodzielnie ze składu hurtowni. Wraz z paletą słoiczków i butelek hurtowo można także kupić odpowiadającą ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle pasujące do danego rodzaju opakowania.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]