Kapsułki Nespresso – zamienniki są już w sprzedaży

Tutaj znajdziesz więcej informacji o kapsułki Nespresso zamienniki.

Kapsułki do Nespresso są jednymi z najstarszych w sprzedaży. Zostały opracowane w Szwajcarii już w 1976 r. i od tego czasu powoli pozyskiwały kolejnych miłośników. Współcześnie jest to marka znana na całym świecie, a ekspresy z tym systemem wytwarza wiele renomowanych firm.

Czy można nabyć kapsułki kompatybilne z Nespresso?

Decydując się na zakup ekspresu działającego na systemie Nespresso, wiele osób zastanawia się, czy będzie ograniczona wyłącznie do zakupu kawy w kapsułkach od jednego producenta. To bezzasadna obawa. Patent na ten rodzaj kapsułek wygasł kilka lat temu więc w tej chwili w sprzedaży dostępnych są dziesiątki przeróżnych kapsułek kompatybilnych z Nespresso, umożliwiających cieszenie się napojami o aromatycznych kompozycjach smakowych. Jedną z szeroko znanych i rozpoznawanych w Polsce marek jest włoska Lavazza, wytwarzająca kapsułki z kawą Delicato i Armonico o średniej intensywności, zawierające kompozycję kaw arabika z Ameryki Północnej, oraz bogate w smaku kapsułki Vigoroso i DecaRicco oparte na połączeniu arabiki i robusty. Drugim znanym włoskim producentem kawy w kapsułkach Nespresso jest IlCafeItaliano, autor intensywnych w smaku połączeń robusty i arabiki o nazwach zaczerpniętych od włoskich miejscowości, czyli Venezia, Roma, Firenze i Trieste. Zależnie od wybranego smaku, w tych kawach da się wyczuć aromaty czekolady, suszonych owoców czy palonego drewna. Inni cenieni włoscy producenci, wytwarzający zamienniki kapsułek Nespresso to Między innymi Diemme (kawy Corpo, Spirito Della Tanzania czy bezkofeinowa Cuore) i Italian Coffee (Caffè Macchiato Cortado, Nocciola, Sambuca, Amaretto, Crema czy Light).

kapsułki kompatybilne z Nespresso też od polskiego producenta

Kapsułki kompatybilne z systemem Nespresso wytwarza także polska firma Cafe Rene, specjalizująca się w kawie espresso. Wytwarza ona kawy o intensywnym smaku, np. Sublimo, Intensiva czy Milano, w tym także kawy aromatyzowane – Chocolate, Hazelnut, Carmel oraz Vanilla.

Podstawowe opakowania obecne w większości sklepów mieszczą zwykle 10 sztuk kawy w kapsułkach. Jednak dla klientów, zamawiających kawę hurtowo, kilku producentów też zestawy po 50 lub 60 kapsułek, co pozwala znacznie zmniejszyć cenę napoju. W przypadku, gdy nabywca ma wątpliwości, czy dany produkt jest kompatybilny z posiadanym przez niego ekspresem, zanim dokona zakupu powinien zwrócić się po uzupełniającą informację do właściciela sklepu.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]