Namioty imprezowe na duże i małe przyjęcia

Nic bardziej nie zachęca do udziału w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem lub tańcami bez strachu, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Gdzie możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do sal – doceniamy możliwość biesiadowania pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na uroczystościach weselnych, podczas eventów firmowych, bankietach. Namioty imprezowe zdadzą egzamin zarówno podczas skromnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na 100 osób. Dzięki możliwości dobrania kształtu i rozmiaru, namiot imprezowy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Namioty na imprezy – komu przydadzą się?

Namioty imprezowe przydadzą się głównie osobom planującym przyjęcie w plenerze: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom korporacji przygotowującym spotkania intgracyjne, a także np. właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to podstawowy element letniej zabawy!

Charakterystyka namiotu na imprezy

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto główne cechy, którymi odznaczają się najwyższej jakości namioty na imprezy . Sprzedaż takich namiotów odbywa się zwykle poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Do wyboru mamy również kilka kolorów maskownic.