Niezbędnik restauratora – serwetki gastronomiczne

Kup serwetki papierowe składanie na verdeavis.pl

Serwetki gastronomiczne to produkty higieniczne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej herbaciarni, baru lub dowolnego lokalu serwującego posiłki. Które typy serwetek są zazwyczaj wykorzystywane? Na co wypada zwrócić uwagę przy ich zamawianiu?

Serwetki gastronomiczne – gdzie się je wykorzystuje?

Serwetki papierowe są używane we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez pizzerie, przedszkolne i uniwersyteckie stołówki, domy weselne, kawiarnie, aż po bary mleczne. Te artykuły higieniczne jednorazowego użycia doskonale zastępują tradycyjne serwetki wyprodukowane z tkaniny, a zarazem pozwalają oszczędzić na wydatkach ich czyszczenia i przechowywania. Na rynku obecne są różnego typu serwetki papierowe – grubsze dwuwarstwowe serwetki z włókniny, które nie rozdzielają się podczas użycia, przez co bardzo dobrze wypełniają swoje zadanie oraz 1-warstwowe chusteczki do dozowników przeznaczone do stołówek samoobsługowych.

Serwetki gastronomiczne – jaki rodzaj wybrać?

Chciałbyś zaopatrzyć swoją stołówkę w wysokiej jakości serwetki jednorazowe? Rozważ zakup tych, które można dozować po jednej sztuce. Pozwala to na ograniczenie ilości wytwarzanych śmieci oraz uzyskanie znacznych oszczędności. Dużą popularnością cieszą się też dekoracyjne serwetki papierowe, dostępne w rozmaitych kolorach – są one produkowane dla restauracji, w których niezwykle istotne jest zachowanie najlepszego wrażenia. Wypada osobno wspomnieć o składanych papierowych serwetkach marki Tork, które wyróżniają się ponadprzeciętną chłonnością i wytrzymałością. Artykuły te można zakupić zarówno w odmianie pasującej do popularnych dozowników na stolik (pionowych i poziomych), jak i dyspenserów na ladę albo do zabudowy.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]