Rodzaje i zastosowania przedłużanych rzęs

Zamów przedłużane rzęsy na houseofbeauty.com.pl

Bujne i długie rzęsy to najpiękniejszy atrybut kobiety. Obecnie nawet panie, którym los poskąpił ciemnej oprawy oczu, mogą onieśmielać zniewalającym spojrzeniem – wystarczy, że nałożą sztuczne rzęsy. Z surowców są one wytwarzane i jaka jest ich trwałość?

Sztuczne rzęsy – syntetyczne i naturalne

Sztuczne rzęsy to prosty i pewny sposób na doskonałe zwieńczenie makijażu. Chcesz kupić wysokiej jakości przedłużane rzęsy, które zagwarantują trwałe i bezkonkurencyjne rezultaty? Najlepszym rozwiązaniem są rzęsy na pasku oraz w formie kępek. W pierwszym wypadku wystarczy przykleić cały pasek do skóry powieki górnej tuż nad zarysem rzęs – efekt jest natychmiastowy. Sztuczne rzęsy w kępkach pozwalają natomiast znakomicie zagęścić włoski, jednak można je wykorzystać wyłącznie na zewnętrznych kącikach oczu. Dostępne w sprzedaży modele rzęs są wytwarzane z wysokiej klasy polimerów, przykładowo z poliestru, ale też z naturalnych materiałów, jak np. włoski z futra norek syberyjskich, wyjaławiane ludzkie włosy albo jedwab. Ostatnio popularne stają się też rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – zaopatrz się w szczypczyki, odżywkę i klej

Przedłużane powinny być delikatne, aby nie przeciążać oka i zapewniać maksymalny wysoki komfort, a przy tym łatwe aplikacji i nadzwyczaj wytrzymałe. Na rynku dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty wielokrotnego użytku, które świetnie sprawdzą się na szykownych bankietach. Kupiłaś już przedłużane rzęsy? Miej na uwadze, że do ich zakładania niezbędne są dodatkowe akcesoria – pinceta, a także klej, który nie wywoła podrażnień powiek. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, powinno się także posmarować skórę odpowiednią odżywkę, która wzmocni prawdziwe rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]