Rolety? Tylko od polskiego producenta

Nie wiesz jak modnie i nowocześnie zaaranżować swoje wnętrze? Jeden, niedrogi produkt może zupełnie zmienić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa oczywiście o wewnętrznych roletach okiennych. Za sprawą takiej przesłony można dodać kolorytu dowolnemu wnętrzu albo nadać mu intymnego i przytulnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień noc podpowie, jak dokonać dobrych, zakupowych decyzji.

Jak wybrać rolety okienne?

Okiennych rolet wewnętrznych jest wiele typów. Można je dzielić według różnych klasyfikacji. Jeśli idzie o tworzywo, to są rolety materiałowe wyprodukowane z nowoczesnych tkanin, które charakteryzują się różnym zakresem przepuszczania światła. Jest to zazwyczaj poliester – łatwy do czyszczenia i nieskomplikowany w utrzymaniu.
Z uwagi na zastosowanie można sklasyfikować rolety na okienne i ścienne. Kolejny podział to stopień zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym rodzajem są rolety dzień i noc typu 100% zaciemnienia bądź zebra.
Następna klasyfikacja to rolety standardowe lub na wymiar. Ten drugi rodzaj rekomenduje się do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z większą ilością modułów lub wieloma ozdobnymi elementami. Jeśli idzie o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z aktualnymi, wnętrzarskimi trendami.

Czy rolety są tanie?

Ponieważ rywalizacja na rynku rolet jest duża, podobnie jak ciągle rosnące grono producentów, obecnie rolety możesz kupić w nad wyraz zachęcających cenach. Regularna cena jest niska, a do tego zdarzają się jeszcze promocje i akcje specjalne, kiedy produkt można kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są tanie i zasadniczo każdy może sobie na nie pozwolić.
Bezinwazyjny montaż, bogata kolorystyka i nowoczesne projekty sprawiają, że taka osłona na okna cieszy się coraz większą popularnością. Cena w porównaniu do jakości i długiej żywotności rolety jest nad wyraz atrakcyjna, dlatego nie brak miłośników takiej koncepcji na aranżację wnętrz.