Skompletuj zestaw akcesoriów do rolet

Płytka montażowa, haczyk montażowy, mechanizm do rolety i napinacz łańcuszka to popularne i najchętniej nabywane akcesoria do rolet. Ich instalacja jest prosta i intuicyjna – każdy w domowym zaciszu może je zamocować w odpowiednim miejscu, bez potrzeby wiercenia, użycia śrub albo gwoździ. Bezinwazyjny montaż i demontaż to najistotniejsza zaleta nowoczesnych akcesoriów do rolet.

Akcesoria do rolet wewnętrznych – o czym powinieneś pamiętać

Kupujesz rolety wewnętrzne? Oto zestaw akcesoriów, który dostaniesz od producenta:
– napięcie boczne tkaniny,
– napinacz łańcuszka,
– haczyki montażowe.
Podczas korzystania z rolet wewnętrznych pewne elementów mogą się zniszczyć. Zwykle nowoczesne akcesoria do rolet odznaczają się najwyższą jakością, ale jeśli podziała na nie zbyt spora siła, to mogą się złamać. Tak może stać się np. z uchwytami mocującymi, jeśli zbyt szeroko rozchylimy skrzydła okien. Nie ma potrzeby od razu wymieniać całych rolet, wystarczy kupić kilka małych elementów z kategorii akcesoriów do rolet wewnętrznych. Rolety po tej drobnej naprawie będą służyć jeszcze wiele miesięcy, a nawet lat.

Akcesoria do rolet dzień i noc

Roleta dzień noc zalecana jest osobom, które chcą kontrolować ilość promieni słonecznych docierających do pomieszczenia, ale nie wymagają pełnego zaciemnienia. Komplet akcesoriów do rolet dzień i noc to nierozerwalna para rolet okiennych. Wśród nich są mechanizmysłużących do rozwijania lub zwijania rolet. Bezcenną pomocą w instalacji, a następnie w eksploatacji, będzie napinacz i łańcuszek. Celem napinacza jest poprawne zwijanie rolet, dzięki temu łańcuszek nie poplącze się i nie przytnie.