Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Zamów słoik z kranem

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych trunków i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, które mają sporo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Kiedy przyda się słoik z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoiki mają spore objętości (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest wspaniała dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że regularnie jest on używany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania kompotów, oranżad, lemoniad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego plusem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]