Wesele w namiocie ślubnym na każdą liczbę gości

Śluby na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie wynajmują namioty weselne, które spełnią ich potrzeby. Planujesz urządzić ślub na świeżym powietrzu i chcesz znaleźć najlepszy produkt? Przeczytaj nasze wskazówki!

Namiot weselny a liczba gości

Popularność ślubów w plenerze powoduje, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na wybranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb młodej pary. W sprzedaży można znaleźć zarówno namioty ślubne, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla dużej liczby gości, jak i modele produkowane z myślą o kameralnych imprezach. Urządzasz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich gości.

Namiot na wesele – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Pojemność namiotu to ważny, ale nie jedyny czynnik, który warto wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niesłychanie ważny jest również rodzaj konstrukcji. Do najpopularniejszych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Gwiazda, Turek, Stretch, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem dwuspadowym lub spiczastym, jak również hale z plexi.

Namiot ślubny – zadbaj o komfort zaproszonych

Ważna jest także solidna konstrukcja namiotu – najlepsze są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Maksymalny komfort zapewnią wodoszczelne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.