Wesele w plenerze w pawilonie ogrodowym

Organizujesz imprezę w ogrodzie i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, pod którym schronią się goście na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie przeznaczenie mają pawilony ogrodowe i o czym wypada pamiętać przy doborze namiotu.

Zastosowanie pawilonu ogrodowego

Obecne na rynku pawilony ogrodowe bardzo dobrze sprawdzą się w czasie ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o urodzinach, weselach w plenerze, złotych godach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach i innych znaczących wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, a także namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale również przed intensywnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon może też zapobiec kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie, oraz całoroczne. Dobór stosownego typu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – trwałe i łatwe w montażu

Pawilony ogrodowe cechują się mocną konstrukcją i zdołają uchować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a proste składanie i rozbiórka pawilonu sprawiają, że sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych rodzajach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe posiadają też ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całego szkieletu.